• image

  Inxhinier Ndertimi

  • Posted 5 days ago
  • SpecialismLegal jobs
  • LocationTirane, Albania

  Fabrika e prodhimit të profileve të Aluminit dhe të prodhimit të kabinave për makina elektrike, kërkon të punësojë: Student që...

  Read more
 • image

  SHITES/E KANCELARIE

  • Posted 4 weeks ago
  • SpecialismLegal jobs
  • LocationTirane, Albania

  Kerkohet Operator/e per qender Kancelarie dhe sherbimesh si : fotokopje, scaner, printime, cd, dvd, shitje ...etj,E/I interesuara/i te jet e/i...

  Read more