• image

  Stomatologe

  • Posted 16 hours ago
  • SpecialismLegal jobs
  • LocationDurres, Albania

  Klinika Dentare Dentital kerkon te zgjeroje stafin e saj me mjeke stomatologe me eksperience. Te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit 0684098678

  Read more
 • image

  PHP Laravel Developer

  • Posted 16 hours ago
  • SpecialismIT Contractor, Legal jobs
  • LocationDurres, Albania

  Are you an independent web developer with responsibility and you have knowledge of Laravel? Then we are looking for you! Who...

  Read more
 • image

  Mësues Grafik Dizajner për kurse profesionale

  • Posted 16 hours ago
  • SpecialismLegal jobs
  • LocationDurres, Albania

  U-Learn Academy ofron vend pune per Mësues Grafik Dizajner për kurse profesionale "Grafik Design" Aplikantet duhet: Të ketë kryer studimet e...

  Read more
 • image

  Kamarier/e ne Twist Bar

  • Posted 16 hours ago
  • SpecialismLegal jobs
  • LocationDurres, Albania

  DURRES , OFROJ VEND PUNE KAMARJER Ofroj vendin e punes ne profilin Kamarier/e ne Twist Bar . Ambienti ndodhet tek...

  Read more
 • image

  Shitese

  • Posted 16 hours ago
  • SpecialismLegal jobs
  • LocationDurres, Albania

  ALBA SERVICE 2006 SH.P.K,kompani lider ne treg per shitjen me shumice dhe pakice te pjeseve te kembimit per elektroshtepiake, kerkon...

  Read more
 • image

  Punëtor Magazine dhe Prodhimi

  • Posted 16 hours ago
  • SpecialismLegal jobs
  • LocationTirane, Albania

  Shoqëria "KLIMATEKNIKA TB2", e cila per magazinat qe ndodhen ne Prush- Vaqarr, kerkon te punesoj punonjes magazine dhe punonjes per...

  Read more
 • image

  Farmacist/e

  • Posted 16 hours ago
  • SpecialismLegal jobs
  • LocationTirane, Albania

  Petal Pharma është një farmaci ku punohet me deshirë dhe përkushtim për ti ardhur në ndihmë pacientëve dhe klientëve. E...

  Read more
 • image

  Shofer Betoniere

  • Posted 16 hours ago
  • SpecialismLegal jobs
  • LocationTirane, Albania

  Euro Beton 2005 është një nga kompanitë me te konsoliduara në fushën e ndërtimit në Shqipëri.  Kompania po kërkon të zgjerojë...

  Read more
 • image

  Recepsionist/e

  • Posted 16 hours ago
  • SpecialismLegal jobs
  • LocationTirane, Albania

  Hotel Boutique Vila Verde ndodhet ne Tirane, Adresa Rruga Isa Boletini eshte ne kerkim te pozicionit: Recepsioniste ( F) Turni i...

  Read more
 • image

  Inxhinier Strukturist dhe Transporti

  • Posted 16 hours ago
  • SpecialismLegal jobs
  • LocationTirane, Albania

  AVE Consulting sh.p.k është një studio projektimi inxhinierike me një larmi projektesh të të gjitha shkallëve dhe tipologjive, pra një...

  Read more
 • image

  Sistemuese Marketi

  • Posted 16 hours ago
  • SpecialismLegal jobs
  • LocationTirane, Albania

  Global Logistic është një nga kompanitë lider për shitjen dhe shpërndarjen e produkteve me cilësi të lartë dhe kerkon te...

  Read more
 • image

  Ekonomist/e

  • Posted 16 hours ago
  • SpecialismLegal jobs
  • LocationTirane, Albania

  Lundra Wine eshte ne kerkim te pozicionit Ekonomist/e Detyrat Përgjegjesitë konsistojne në: Regjistrimi  i faturave te blerjeve dhe shitjeve Deklarimet online (TVSH,...

  Read more
 • image

  Perfaqesues Shitjesh

  • Posted 16 hours ago
  • SpecialismLegal jobs
  • LocationTirane, Albania

  Nëse je energjik, i komunikueshëm, me ambicie për te pasur nje karrierë profesionale në fushën e shitjeve jeni personi i...

  Read more
 • image

  Menaxhere Supermarketi

  • Posted 2 days ago
  • SpecialismLegal jobs
  • LocationDurres, Albania

  KMY eshte ne kerkim te nje: Menaxhere per supermarketin Durres Detyrat Plotëson kërkesat operacionale te dyqanit ben planifikimin dhe caktimin punonjësve...

  Read more
 • image

  Perfaqsues Shitjesh Dyqan Vodafone

  • Posted 2 days ago
  • SpecialismLegal jobs
  • LocationDurres, Albania

  Kompania R&T shpk kërkon të punësojë përfaqsues shitjesh për Dyqan VODAFONE në qytetin e Durresit. Kualifikimet: * Aftësi shumë të mira...

  Read more
 • image

  Ekonomist

  • Posted 2 days ago
  • SpecialismLegal jobs
  • LocationDurres, Albania

  Shoqeria Financial Consulting Services Shpk me qender ne Durres kerkon te punesoje nje ekonomist per kontabilitet italian. I interesuari duhet...

  Read more
 • image

  Agjente/Konsulente Imobiliar

  • Posted 2 days ago
  • SpecialismLegal jobs
  • LocationTirane, Albania

  ERA REALTY GROUP, agjenci ndermjetesimi per pronat e patundshme po kerkon te punesoje; Agjente/Konsulente Imobiliar Kualifikimet Kriteret e kandidatit: Mosha 25-55...

  Read more
 • image

  Menaxher Mirembajtje

  • Posted 2 days ago
  • SpecialismLegal jobs
  • LocationTirane, Albania

  Balkan Finance Investment Group, BALFIN Group, është një nga grupet investuese më të rëndësishme dhe më të suksesshme në rajonin...

  Read more