20 vende vakante per agjent shitjesh ne terren

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Punajuaj
 • Post Date: December 12, 2021
 • Applications 0
 • Views 78
Job Overview

Kompania Aura ka hapur 20 vende vakante,
kerkon te punesoje te rinje/reja ne statusin Agjent/e shitjesh ne terren, me ose pa eksperience pune.

Kriteret:

 • Mosha 20-35 vjec/e
 • Perparesi kane personat me patente klasi B dhe makine personale

Ofrojme:

 • Ambjent modern dhe bashkekohore
 • Rroga 450€ bonuse dhe trajnime brenda dhe jashte vendit
 • Nese ke ambicje, vullnet dhe deshire per te bere sukses je ne punen e duhur

Kontaktoni ne nr: 0682275399

Job Detail
 • Career LevelOthers
 • Experience2 Years
 • GenderBoth
 • INDUSTRYManagement
 • QualificationDiploma
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.