Agjent/e Imobiliare

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Punajuaj
  • Post Date: November 19, 2021
  • Applications 0
  • Views 54
Job Overview

Zyra Century 21 Impact ofron mundësinë e punësimit në pozicionin e konsulentit imobiliar si dhe mundësinë e zhvillimit të karrierës suaj pranë nesh (Si Partnerë të Brokerit). CFARE OFROJME NE?

Zyra jonë është pjesë e Century 21 Albania, kompani me përvojë 13 vjeçare në tregun e pasurive të paluajtshme në Ballkan. -Si lider botëror, Sistemi CENTURY 21 do t’ju ndihmojë të zhvilloni një biznes të suksesshëm në tregun imobiliar në Shqipëri, me anë të metodave të provuara tashmë prej 50 vitesh në 86 vende te botës, duke siguruar rolin e liderit në treg, me një imazh të njohur nga klientët, partnerët e biznesit si dhe nga konkurrenca.
-Bashkëpunim me një staf mikpritës dhe dinamik.
-Ambient pune komod dhe motivues.

Detyrat

JOB DESCRIPTION:
▪ Detyra juaj kryesore është të ndërmjetësoni me sukses transaksionin e shitjes/blerjes ose dhënies/ marrjes me qira të një pasurie të paluajtshme si ekspert në një ekip profesionistësh.

Kualifikimet

KRITERET E APLIKIMIT:
▪ Mosha +25 Vjec
▪ Arsim i lartë
▪ Angazhim Full Time
▪ Eksperiencë e mëparshme në shitje përbën avantazh.
▪ Aftësi të mira komunikuese dhe negociuese.
▪ Fryma e bashkëpunimit.
▪ Të motivuar për sukses.
▪Të përkushtuar ndaj përmirësimit të vetes.

Përfitoni nga eksperienca e 50 viteve në fushën e imobiliarëve të grupit tonë CENTURY 21, një kompanie globale me programe certifikuese trajnimi. Aplikoni tani duke dërguar Cv tuaj në kontaktet e mëposhtme:
Cel: +355686039100 Email: info@c21impact.al
Adresa: Rruga e Dibrës, Kompleksi Arlis pranë Farmacisë Nr. 10 Tiranë, Albania. Do të kontaktohen për intervistë vetëm kandidatët e përzgjedhur.

Job Detail
  • Offerd Salary0- £15,000
  • Career LevelOthers
  • Experience2 Years
  • GenderBoth
  • INDUSTRYManagement
  • QualificationDiploma
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.