AGJENT IMOBILIAR

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Punajuaj
  • Post Date: December 12, 2021
  • Applications 0
  • Views 18
Job Overview

A jeni individ ambicioz,i motivuar, me aftësi ndërpersonale dhe bashkëpunuese?

Dëshironi një histori karriere të suksseshme në Real Estate?

Billion G&G Group ju ofron punën tuaj të endrrave!

Një punë energjike, e pavarur, që të rrit çdo ditë profesionalisht, një punë në të cilën mund të bësh para aq sa do ti.


Apliko tani!
Kontakoni në +355692033500.


Na vizitoni në zyrat tona: Rr. Donika Kastrioti, pranë Kullave Binjake, Tirane, Albania
Ose dërgoni CV-në tuaj në info@billionrealty.al

Job Detail
  • Career LevelOthers
  • Experience2 Years
  • GenderBoth
  • INDUSTRYManagement
  • QualificationDiploma
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.