Agjent Imobiliar

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Punajuaj
 • Post Date: November 26, 2021
 • Applications 0
 • Views 60
Job Overview

RealEstate.al,  tashme me nje eksperience 10 vjecare ne fushen e ndermjetesimit te pasurive te paluajtshme, eshte ne kerkim te agjenteve imobiliar per Tiranen.

Kualifikimet

 • Diplome Universitare Bachelor.
 • Aftesi te mira ne komunikim dhe menaxhim.
 • Njohes shume i mire i gjuhes angleze (italiane do ishte avantazh).
 • I motivuar dhe i afte te punoje ne grup.

Ofrohet:

 • Page baze + %
 • Trajnim profesional
 • Motivim dhe korrektesi

Aplikoni duke derguar CV tuaj tek emaili info@realestate.al

Job Detail
 • Offerd Salary0- £15,000
 • Career LevelOthers
 • Experience2 Years
 • GenderBoth
 • INDUSTRYManagement
 • QualificationDiploma
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.