Agjent udhetimi

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Punajuaj
  • Post Date: December 12, 2021
  • Applications 0
  • Views 95
Job Overview

OFROJME VEND PUNE AGJENT UDHETIMI ME KOHE TE PLOTE (mashkull)

Kandidati duhet te plotesoje keto kritere:
-Te jete pa angazhime te tjera.(me/pa eksperience)
-Te kete komunikim maksimal me klientet.
-Te jete i organizuar dhe sistematike.
-Te dije te bashkepunoj ne grup.
-Te kete njohuri te gjuhes angleze perben avantazh gjithashtu dhe eksperienca perben avantazh.
Ofrojme kushte te mira pune dhe paga e kenaqshme.
Mosha 23-35 vjec

Jeni te lutur te na dergoni CV-ne tuaj ne adresen e emailit
email: metroeurotirane@hotmail.com
Vetem kandidatet e perzgjedhur do kontaktohen nga kompania !

Cel. : 0694789958 vetem whatsapp

Job Detail
  • Career LevelOthers
  • ExperienceLess than 1 Year
  • GenderMale
  • INDUSTRYManagement
  • QualificationDiploma
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.