Ekonomiste

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Punajuaj
  • Post Date: November 21, 2021
  • Applications 0
  • Views 80
Job Overview

Tirane, Ofrohet vend pune Full-Time per Ekonomiste

Kriteret:
-Te kete arsim universitar.
-Te kete eskperience te meparshme pune
-Te zoteroje gjuhen Angleze ne nivel shume mire, gjuhet e tjera perbejne avantazh
-Te zoteroje programet baze ne kompiuter.
-Te jete e komunikueshme, dhe e organizuar ne verprimet e punes individuale dhe ne ekip.

Paga:
-Paga e negociushme ne vartesi te kualifikimit dhe eksperiences.

Aplikantet e interesuar dhe qe plotesojne secilin nga kriteret e mesiperme te dergone CV ne adresen
email: info@albaniaexplorer.com
ose ne watsup: ne Cel: 0682095540

Job Detail
  • Offerd Salary0- £15,000
  • Career LevelOthers
  • Experience2 Years
  • GenderFemale
  • INDUSTRYFinance
  • QualificationDiploma
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.