Kamarier/e

This job has been Expired
Punajuaj
 • Post Date: November 9, 2021
 • Apply Before: January 8, 2022
 • Applications 0
 • Views 8
Job Overview

Shtepia e Peshkut Zylyftari kerkon te punesoje : Kamarier/e

Detyrat

 • Te siguroni nje standart te larte sherbimi ne bar/restorant.
 • Te njihni produktet  menuse.
 • Te promovoni ne menyre profesionale produktet dhe sherbimet qe ofrohen.

Kualifikimet

 • Eksperience ne kete fushe.
 • Njohuri baze te gjuhes Angleze.
 • Aftesi te mira komunikimi me klientet, vizitoret, manaxherin dhe stafin;
 • I/e afte te koordinoj dhe balancoje punen;
 • Të kenë aftësi shumë të mira komunikuese;
 • Të kenë prezencë të mirë.

 

Ofrojme:

 • Kushte te mira pune
 • Page e kenaqshme
 • Orari 10:00 me 18:00

Adresa: Mbrapa TEG ngjitur me Universitetin ALDENT

Te interesuarit te kontaktojne ne numrin: +355 69 348 2274

Job Detail
 • Offerd Salary0- £15,000
 • Career LevelOthers
 • ExperienceLess than 1 Year
 • GenderBoth
 • INDUSTRYManagement
 • QualificationDiploma
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.