Kamarjer

Punajuaj
  • Post Date: January 22, 2022
  • Apply Before: May 23, 2022
  • Applications 0
  • Views 5
Job Overview

DURRES , OFROJ VEND PUNE KAMARJER

Ofroj vendin e punes ne profilin Kamarier/e ne Twist Bar .
Ambienti ndodhet tek stadiumi anash dyqanit Cohl’s .
Kushtet e punes dhe paga jane te kenaqshme .

Te interesuarit te kontaktojne ne nr e telefonit +355 69 34 12 735
Faleminderit!

Job Detail
  • Career LevelOthers
  • ExperienceLess than 1 Year
  • GenderMale
  • INDUSTRYManagement
  • QualificationDiploma
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.