Fastcall kerkon operator/e ne italisht me ose pa eksperience

Fastcall me dy sedet e saj ne Brryl dhe ne Misto Mame kerkon operatore me ose pa eksperience per fushatat luce dhe gas.

Pagat,bonuset dhe cmimet jane me te lartat ne treg ashtu sic e deshmon historia jone 10-vjecare.

Ofrojme:

Page baze mujore te kenaqshme.
Bonuse.
Sigurime shoqerore qe ne trajnim.
Trajnim dy javor.
Mundesi rritjeje brenda kompanise.
Mense te brendshme,ambjent dinamik dhe pozitiv.

Kerkojme:
Njohuri te mira ne gjuhen italiane.
Fleksibilitet.
Korrektesi.

Mos hezitoni te beheni pjese e grupit tone dhe nje nder call centerave me te njohur ne Tirane.

Per me shume info kontaktoni ne:
+355699024124