Operator per gjuhen Angleze

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Punajuaj
 • Post Date: November 30, 2021
 • Applications 0
 • Views 91
Job Overview

Durres, Simetrix Solution ofron vende pune

Kompania ‘Simetrix Solution’, operon prej vitesh ne treg
Ne jemi gjithmon ne kerkim te agjenteve te rinj
Aktualisht kerkojme operator per gjuhen Angleze

Kandidatet:

 • Duhet te keni njohur te mira te gjuhes Angleze
 • Eksperienca nuk eshte perparesi ( pranohen dhe pa experience pune )
 • Te kene deshiren e mire per te mesuar, per tu rritur profesionalisht
 • Mundesi pershtatje me oraret tona

Ofrohen:

 • Paga konkuruese
 • Ambient komod dhe miqesor per kedo
 • Bonuse javore
 • Mundesi te shkelqyer ngritje ne detyre

Oraret e punes:

 • 15:00-00:00
 • 16:00-01:00
 • 17:00-02:00

Fundjava pushim!

Ju lutem dergoni CV-tuaj ne nje nga menyrat tona te kontaktit:

E-mail: hr.albania@barrister.com
Cel: +355676956556
Adresa: Durres, Rruga ‘Egnantia’ qendra tregtare ‘Blue Star’ kati I 3-te.

Job Detail
 • Career LevelOthers
 • ExperienceLess than 1 Year
 • GenderBoth
 • INDUSTRYManagement
 • QualificationDiploma
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.