Operator per gjuhen GJERMANE Full-Time

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Punajuaj
  • Post Date: December 13, 2021
  • Applications 0
  • Views 83
Job Overview

Prosper Sales me shume vite eksperience ne fushen e Telemarketingut kerkon agjente per gjuhen Gjermane.

Nese jeni njohes i mire i gjuhes gjermane, keni shume vullnet e deshire per te punuar ky eshte vendi i duhur!

Ne ju ofrojme:
-Kushte shume te mira pune
-Kontrate te rregullt bazuar ne Kodin e Punes
-Ambient teper komod per te punuar
-Mundesi per rritje profesionale
-Pagat me konkuruese ne tregun e punes
-Orari Full-Time

Kjo eshte mundesia juaj!
Behuni pjese e Prosper Sales duke na kontaktuar ne whatsapp ose ne nr tone te telefonit: 0694496372
dhe mund te keni punen qe keni deshiruar gjithmone.

Aplikoni tani ne numrin 0694496372 ose mund te dergoni CV ne adresenhr.prospersale@gmail.com

Job Detail
  • Career LevelOthers
  • Experience2 Years
  • GenderBoth
  • INDUSTRYManagement
  • QualificationDiploma
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.