Punonjes magazine

This job has been Expired
Punajuaj
 • Post Date: December 7, 2021
 • Apply Before: March 5, 2022
 • Applications 0
 • Views 17
Job Overview

Auto Japan SHPK kerkon te punesoje; Punonjes magazine

 • I  interesuari/a do te punoje ne magazine ,nxjerrje dhe sistemim mallrash.
 • Te jete i angazhuar maksimalisht ne detyrat qe i kerkohen.

 

Te gjithe te interesuarit mund te kontaktojne ne numrin e telefonit; 0689003695

Job Detail
 • Career LevelOthers
 • ExperienceLess than 1 Year
 • GenderMale
 • INDUSTRYManagement
 • QualificationDiploma
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.