Real Estate Agent

Punajuaj
 • Post Date: December 18, 2021
 • Apply Before: June 16, 2022
 • Applications 0
 • Views 14
Job Overview

FUTURE HOME Real Estate eshte kompania me e madhe imobiliare Shqiptare.
Ndersa forcojme pozicionin tone ne Shqiperi si kompani lider ne ofrimin e sherbimeve imobiliare, ne po zgjerojme aktivitetet tona ne treg.
Ne jemi ne kerkim te personave te motivuar dhe te apasionuar per t’u bashkuar me ne ne pozicionin: Konsulent/e Imobiliar/e

Cfare do te gjeni ne Future Home?

 • Aktivitete dhe Trajnimet te vazhdueshme (brenda dhe jashte vendit), per te sjell ne treg agjent profesionist dhe te pregatitur.
 • Idete e reja, kreativiteti yt , aftesite e tua te komunikimit, dhe me e rendesishmja deshira jote per punen do te jene gjithmone te vlersuara nga Kompania
 • Promovim bazuar mbi produktivitetin, punen e vazhdueshme, ndjekjen e procesit dhe
  profesionalizmin e treguar.
 • Ofrohet suport nga ekipi dhe kerkohet standart sherbimi tek klienti.

Cfare kerkohet:

 • Te keni mbaruar shkollen e larte Bachelor/Master.
 • Te kete pervoja te meparshme ne shitje.
 • Bashkepunues dhe te pelqej punen ne ekip.
 • Te dije nje gjuhe te huaj.
 • Energjik/e dhe ambicioz/e.
 • Aftesi te mira komunikimi dhe prezantimi.
 • Te dije te perdor programet baze kompjuterike.

Shenim: Kandidatet duhet te jene mbi moshen 23 vjec.

Dergoni CV me foto ne:
📩 property@futurehome.al
📲 +355692955910

Job Detail
 • Career LevelOthers
 • Experience2 Years
 • GenderBoth
 • INDUSTRYManagement
 • QualificationBachelor Degree
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.