RECEPSIONIST/E

Punajuaj
  • Post Date: January 11, 2022
  • Apply Before: May 12, 2022
  • Applications 0
  • Views 37
Job Overview

Hotel Colosseo Tirana nje hotel me 4 yje i pozicionuar ne qender te Tiranes, rruga e Durresit,

Shpall vendin vakant per Recepsionist/e

Kandidatet duhet te kene njohuri ne Gjuhet anglisht dhe Italisht dhe eksperience ne Hoteleri eshte kusht.

Te interesuarit te dergojne cv e tyre me fotografi ne e mail : manager@hotelcolosseotirana.com deri ne 25 janar

ju mirepresim !

Cel : 069 20 32666 mund te telefononi nga ora 09:00 deri ne oren 17;00

Job Detail
  • Career LevelOthers
  • ExperienceLess than 1 Year
  • GenderBoth
  • INDUSTRYHotels
  • QualificationDiploma
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.