Recepsioniste

Punajuaj
  • Post Date: December 26, 2021
  • Apply Before: May 24, 2022
  • Applications 0
  • Views 10
Job Overview

Proper Pizza ofron vend pune recepsioniste
Te interesuarit duhet te plotesojne kushtet si me poshte:

· Te jete e komunikuesheme dhe te kete aftesi te punoj ne grup.
· Ti pershtaten orarit te punes te percaktuar qe ne fillim e punes
· Pranojme aplikant dhe pa eksperience te meparsheme ne kete poziocion pune
· Aplikanten preferohen nga mosha 18-25 vjec

Ofrojme :
Page shume te mire
Kushte komode pune
Pushime javore

Te interesuarit per pozicionin e recepsionistes duhet te telefonojne: nr +355697014599 ose email/punesim@proper.al

Job Detail
  • Career LevelOthers
  • ExperienceLess than 1 Year
  • GenderFemale
  • INDUSTRYManagement
  • QualificationDiploma
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.