Shitese

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Punajuaj
 • Post Date: December 10, 2021
 • Applications 0
 • Views 16
Job Overview

Rivaldi Style kerkon te punesoje; Shitese

Kualifikimet

Kriteret:

 • Preferohet me eksperience te meparshme pune;
 • Etike ne pune, aftesi bashkepunuese dhe komunikuese;
 • Mosha deri ne 35 vjec;
 • Aplikantet qe flasin Anglishte kane prioritet;

 

Ofrohen:

 • Kushte te mira pune
 • Page te kenaqshme
 • Staf mikeprites.

Te gjithe te interesuarat te kontaktojne ne numrin e telefonit; +355 68 207 8424

Adresa:

Rruga Sami Frasheri, Tirane

Job Detail
 • Career LevelOthers
 • Experience2 Years
 • GenderFemale
 • INDUSTRYManagement
 • QualificationDiploma
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.