Shitese

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Punajuaj
  • Post Date: December 11, 2021
  • Applications 0
  • Views 31
Job Overview

ALBA SERVICE 2006 SH.P.K, kompani lider ne treg per shitjen me shumice dhe pakice te pjeseve te kembimit per elektroshtepiake,
kerkon te punesoje per filialin ne qytetin e Durresit

“Shitese” Me ose pa eksperience

Arsimi i mesem. Arsimi i larte perben avantazh

Orari punes: Full Time
Paga shume e kenaqshme.

Adresa: Rr”Koco Kazanxhi”,Perballe BERLINTEXX, Durres

Te interesuarat mund te dergojne CV ne adresen e e-mailit:  alba.service1@gmail.com

ose te kontaktojne ne numrin e telefonit: Nr.cel: 0684002073 , 0689065321

Job Detail
  • Career LevelOthers
  • ExperienceLess than 1 Year
  • GenderFemale
  • INDUSTRYManagement
  • QualificationDiploma
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.