Specialist/e ne pozicionet e Shitjes

Application deadline date has been passed for this Job.
This job has been Expired
Punajuaj
  • Post Date: November 12, 2021
  • Applications 0
  • Views 51
Job Overview

La Forchetta tanime eshte Brand-i lider ne tregun e eneve te kuzhines, duke ofruar produkte inovative dhe elegante. Pas nje historie suksesi te vazhdueshem ne Qendren Prestige Home, La Forchetta do te zgjerohet me nje dyqan te ri ne Kompleksin Delijorgji ne Tiranet dhe pjese e saj mund te jesh edhe ti! Konkurro tani per nje nga Pozicionet tona ne sektorin e Shitjes, dhe fito mundesine per te punuar nen logon e La Forchetta!

NE KERKOJME:
Specialist/e me eksperience ne pozicionet e Shitjes!

Kualifikimet

CFARE TE DUHET QE TE PUNOSH ME NE:
• Te kesh te pakten 5-7 vite eksperience ne sektorin Home te shitjeve!
• Te kesh deshiren per te ecur perpara!
• Te kesh synimin per te kapur targetet dhe bonuset!
• Te kesh ndjenjen e konkurrences se shendoshe!
• Te komunikosh ne menyre korrekte dhe bindese!
• Te zoterosh nje nivel te kenaqshem te anglishtes, dhe gjuheve te tjera!
• Te duash te jesh me i/e miri/a!
• Mosha 30+!

PER TY OFROJME:
• Kushte ekselente pune!
• Paga te pakonkurrueshme!
• Ambiente moderne!
• Mundesi per te punuar me Ne!

Te interesuarit te dergojne CV ne adresen hr@prestigegroup.al ose ne WhatsApp ne numrin 0693890928

Job Detail
  • Offerd Salary0- £15,000
  • Career LevelOthers
  • Experience5 Years
  • GenderBoth
  • INDUSTRYManagement
  • QualificationDiploma
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.