Vajza Prezantuese

Punajuaj
 • Post Date: January 8, 2022
 • Apply Before: May 9, 2022
 • Applications 0
 • Views 3
Job Overview

Worldhome Bedding kerkon te punesoje Vajza  Prezantuese

Kriteret:

 • Te jete e pergjegjeshme dhe energjike.
 • Mosha 20-30 vjec.

Te gjithe te interesuarit te dergojne cv ne adresen e emailit    info@worldhome.al

ose te kontaktojne ne numrin e telefefonit 0692088998

Job Detail
 • Career LevelOthers
 • ExperienceLess than 1 Year
 • GenderFemale
 • INDUSTRYManagement
 • QualificationDiploma
Shortlist Never pay anyone for job application test or interview.